בניית אתרים

בניית אתר זה תהליך יצירתי וטכני הכולל תכנון, פיתוח ועיצוב. כשאנחנו מאפיינים ומעצבים אתר אנחנו חושבים על איך להעביר את המסר והייחודיות שלכם אל הגולשים. בזמן הפיתוח עצמו אנחנו שמים דגש על בנייה קלה שתחסוך לכם בעתיד הרבה כאב ראש והתעסקות בתחזוקה שוטפת, תקלות טכניות ועוד..

לבנות אתר עם
נוכחות דיגיטלית

אתרים עם חווית משתמש טובה הופכים משתמשים ללקוחות משלמים. זה המוטו שלנו ולא לחינם, אנחנו בונים אתרים עם נוכחות דיגיטלית וחווית משתמש ייחודית ככה שתבלטו מעל המתחרים שלכם ותגיעו ליותר משתמשים!

יש לנו תהליך עבודה יעיל ומדויק שפיתחנו לאורך הפרויקטים שעשינו. הצורך להיות יעילים הוא לא רק כדי לחסוך לכם כסף ועלויות מיותרות, הוא גם כדי להעניק לכם את שירות בניית האתרים על הצד הטוב ביותר ולבנות לכם נכס דיגיטלי.

השלב הראשון הוא ניתוח הצרכים והמטרות של האתר. נגדיר את היעדים שלו, את הקהל היעד ואת התכנים המרכזיים. בהמשך, נבנה מבנה האתר, את תפריטי הניווט, ונקבע את סדר הדפים.

בשלב זה, מעצבים את מראה האתר. כולל בחירת צבעים, גופנים, אייקונים וכל הרכיבים הוויזואליים הנדרשים. העיצוב יותר מאשר פשוט נועד ליצור את האסתטיקה המזהה והמרכזית של האתר.

במהלך שלב זה, המעצבים והמפתחים יוצרים את הממשק הפונקציונלי של האתר. הם בונים את הדפים, מכניסים את התכנים, יוצרים אלמנטים אינטראקטיביים ובודקים כי האתר פועל כראוי.


בדיקות וניסויים: לפני השקת האתר, מבצעים בדיקות מרכזיות על פרטיות, טכניקה ונגישות. הבדיקות מבטיחות שהאתר פועל תקין בכל דפדפן ובכל פלטפורמה ומגיב לכל גודל מסך.

לאחר אישור ובדיקה סופית, האתר מוכן להשקה. לאחר השקת האתר, חשוב להמשיך בתחזוקה על מנת לעדכן תוכן, להוסיף תכנים חדשים ולהפעיל מנגנונים אבטחתיים.

פרויקטים

שזכינו לקחת בהם חלק

מכון השמיעה הישראלי

01

נגריית ויגו

02

אקומובינג

03

איתכם ביום שאחרי

שירותים נוספים

ניהול אחסון

נלווה אתכם בפתיחת חשבון אחסון לאתר וננהל עבורכם את הצדדים הטכניים שקשורים לתפעול השוטף של האתר, כולל הפעלת smtp, תעודת אבטחה (ssl), שחזור מגיבוי ועוד..

עדכונים ותחזוקה

כדי לשמור על תקינות של האתר צריך לתחזק אותו. בין אם לעדכן תוספים, תבניות וגרסאות מערכת ובין אם זה להעלות תוכן נוסף, לעדכן תמונות וטקסטים באתר.

אנליטיקה ואוטומציה

במידה ותרצו לבנות אוטומציה באתר, לחבר ממשקי אנליטיקות של גוגל (סרץ׳ קונסול, אנליטיקס, טאג מנג׳ר) או אפילו לבנות מערכת דיוור, אנחנו נדאג לצדדים הטכניים אבל גם להסביר לכם מה אנחנו עושים.

להתחלת שיחה
1
Scan the code
היי! בואו נבנה ביחד נוכחות דיגיטלית מנצחת, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשלוח הודעה :)
דילוג לתוכן