אנחנו הצוות של דבקו, נעים להכיר!

אנחנו ב-DevCo מאמינים בשירות מקצועי ואישי לכל לקוח. אנחנו מעצבים ומפתחים אתרים, מספקים שירותי שיווק (קידום אורגני וקידום ממומן) וייעוץ לעשרות לקוחות.

אני מוריאל בן סעדון ואני הבעלים של דבקו. הקמתי את החברה במטרה אחת ברורה – לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות שלנו. בתור בעל עסק אני יודע שהכסף שלכם חשוב והייתם רוצים להשקיע אותו בצורה הטובה ביותר, בדיוק בגלל זה בדבקו אנחנו שמים דגש על השירות.

בכנות, הראייה העסקית שלנו מתבססת על העובדה שאתם תהיו כל כך מרוצים מהמוצר ומהשירות שתרצו להמליץ עלינו לאנשים אחרים, ולדעתי זה אומר הכל.

היי! אני ים להב, נעים להכיר 🙂
אני מעצבת גרפית בדבקו, עם ניסיון בניהול פרויקטים ואיפיון חווית משתמש, המשימה שלי היא להביא את החזון שלכם לחיים. בין אם מדובר באתר אינטרנטי, אפליקציה או חומרים גרפיים, בעיניי היכולת לשקף את הזהות של העסק ולהעביר מסרים חדים היא היכולת החשובה ביותר של מעצבת גרפית.

אשמח, ביחד איתכם, ליצור נכסים, לשנות ולהשפיע על משתמשים ולספק לקהל לקוחות שלכם חוויה טובה!

חלק מהלקוחות שלנו

אכפת לנו להשפיע לטובה.

ב-DevCo, אנו מאמינים בלתת חזרה לקהילה ולהשפיע לטובה בעולם. זו הסיבה שהקמנו תוכנית להציע אתרים בחינם לארגונים ללא מטרות רווח. המטרה שלנו היא לעזור לארגונים האלה להעביר את המסר שלהם ביעילות ולהגיע ליותר אנשים עם המשימה שלהם.

אם אתה ארגון ללא מטרות רווח המבקש לשפר את הנוכחות המקוונת שלך, ייתכן שאתה זכאי לתוכנית האתר החינמית שלנו. כדי להגיש בקשה, פשוט מלא את טופס הבקשה וספק מידע בסיסי על הארגון שלך. הצוות שלנו יבדוק את הבקשה שלך ויחזור אליך בהקדם האפשרי. 

*למען הסר ספק, ההחלטה לפתח אתר בחינם היא אך ורק של דבקו והיא יכולה להשתנות מבקשה לבקשה בהתאם לשיקול דעת אישי. עם זאת אנחנו עושים את מירב המאמצים כדי לעשות כל מה שאפשר למען עמותות.

להתחלת שיחה
1
Scan the code
היי! בואו נבנה ביחד נוכחות דיגיטלית מנצחת, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשלוח הודעה :)
דילוג לתוכן